Pomoc nabízí nebankovní hypotéka bez registru

Pomoc nabízí nebankovní hypotéka bez registru

Jedná se o finanční produkt, který je v tomto případě nabízen ze strany nebankovní instituce. Vzhledem k tomu, že jde o dlouhodobý úvěr, je možno si zvolit dobu splácení až na třicet let. Adekvátní řešení nejen pro podnikatele, kteří potřebují finance k podnikání, k refinancování závazků z podnikání, tj. potenciální dluhy, exekuce apod. V tomto případě se jedná o efektivní způsob, jak dané okolnosti snadno a rychle vyřešit. Šance nejen pro ty, kteří neuspěli u banky.

rozpočet firmy

Podmínkou je nemovitost

Předpokladem pro získání výše uvedeného produktu je ručení zástavním právem k nemovitosti. I zde však je benevolence, neboť se může jednat i o nemovitost sloužící k rekreačnímu účelu, tj. chata, může jít pouze o neobydlenou nemovitost apod. Pozitivní je, že vlastníkem dané nemovitosti nemusí být pouze žadatel, ale lze ručit prostřednictvím třetí osoby. Tím je zvýšena šance, že nebankovní hypotéka bez registru je dostupným finančním produktem.

Prioritou zajisté je, že i ti co mají z jakéhokoliv důvodu záznam v registru, mají šanci na získání potřebných finančních prostředků. Peníze lze získat ve velmi krátkém čase a bez složité administrativy. K předschválení je zapotřebí zaslat fotografie dané nemovitosti a vyplnit online žádost. Tudíž vše je možno vyřídit z pohodlí domova.

zelený dolar

Jistota a garance

Zcela transparentní podmínky. Bez poplatků předem. Podstatným bodem je rovněž nízká splátka. Výše splátky je neměnná po celou dobu splácení. Seriózní jednání v rámci poskytnutí finančního produktu. Lze tak získat úvěr za velmi výhodných podmínek. Úroková sazba je často konkurencí či obdobná jako bankovní.

Možnost získat peníze až do výše 70% z odhadované ceny nemovitosti. Benevolence při schvalování žádosti. Překážkou není ani nižší bonita žadatele. Finance lze získat do 24 hodin. Úvěr je vhodný pro fyzické osoby od 18 let. Předčasné splacení hypotéky je bez jakéhokoliv poplatku či sankce.