Hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru

Sekce podskalských úvěrů nabízí velmi výhodné hypotéky pro podnikatele. Zejména hypotéku bez registru, u které se nenahlíží do registrů a půjčíme vám i v případě, že záznam máte https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/hypoteka-bez-registru/.

práce účetní

Na veškeré nemovitosti v celé ČR

Hypotéka se vztahuje na veškeré nemovitosti v České republice. Můžete nechat zastavit dům, pozemek, byt, komerční objekt, chatu či chalupu, ale i další nemovitosti. Jakmile budete připraveni, stačí se nám ozvat. Naše firma profesionálně určí odhadní cenu. Ta se může skládat z mnohých individuálních vlastností jako je místo, kde nemovitost sídlí, bere se v potaz jeho původní hodnota i jeho reálná částka. Jak je objekt velký a jak starý, to všechno může předurčit jeho cenu, ze které dostanete až 70%. Díky tomu budete moci své podnikání opět pozvednout.

Peníze se používají pro účely podnikání a jsou určeny pouze podnikatelům, firmám a OSVČ. Můžete s nimi vyplatit exekuci, dluhy na sociálním a zdravotním pojištění, zaplatit mzdy, úhrady faktur, nedoplatky, nebo jiné své závazky vůči věřitelům.

vysoká okna

Nevadí ani záznam v bankovním či nebankovním registru

V případě, že máte záznam, nemusíte se ničeho obávat. Nezkoumáme registry, a proto půjčujeme všem, kteří již mají nějaký ten problém či malý vroubek na svém kontě. Nezkoumáme registry a hypotéku dostanete i v případě nízkého daňového příjmu.

vysypané mince

  1. Se vším ochotně a rádi pomůžeme. Hypotéku nastavíme dle vašich potřeb a požadavků. V případě nesnází můžete využít konsolidaci, můžete touto hypotékou splatit půjčky, které jsou pro vás nevýhodné a mnoho dalšího. Možností je zkrátka spoustu na výběr, takže si stačí jen vybrat to, co budete potřebovat.
  2. Od dodání podkladů můžete peníze získat dokonce do 24 hodin. Jste opravdu v nouzi? Potřebujete peníze ze dne na den? V tom případě se obraťte na naše středisko podpory. Odpovíme na jakékoliv dotazy, vypracujeme nezávaznou nabídku a velice rádi pomůžeme. Peníze můžete mít od dodání veškerých podkladů i do 24 hodin.