Uniknout se vám jistě povede

Uniknout se vám jistě povede

Čas od času je na místě zastavit se a dopřát našemu režimu potřebný odpočinek nebo alespoň jiný způsob k tomu, jak si vyčistit hlavu od dosavadních povinností a zodpovědnosti, která na nás všude číhá.
Když už tedy máte chvilku času a víte, že byste si ji přáli podniknout ve velkém – tedy tak, abyste na ni nezapomněli, není na škodu obrátit se na příležitost, která je v současné době v popředí.

exit

Na hru, ze které nevyrostete

V dětství jste si dopřávali hry den, co den, teď je však načase, abyste si vyzkoušeli i hru pro dospělé, na kterou nebudete příliš mladí a ani staří. Spolehněte se na to, že escape games Praha vám poskytne všechno, co od bezchybně stráveného volného času požadujete, protože se najednou ocitnete mimo realitu, která vás svým způsobem posílí.
Úniková místnost Enigma, které jednoznačně neodoláte, vám nabídne hned 2 hry, které vás a vaše nejbližší dokážou pěkně potrápit.Abyste se o tom přesvědčili na vlastní oči, je potřeba si vyzkoušet minimálně jednu z nich a navštívit nás.

  • Jestli rádi řešíte jakékoliv úkoly a každá hádanka je pro vás velkou výzvou, přijdete si u nás na své!

Hru je možné absolvovat ve dvou až pěti lidech. Čím víc vás však bude, tím bude vaše hra a zážitek intenzivnější. Taktéž je však nutné dodržet věkovou hranici, kdy musíte mít s sebou hráče, kteří už měli 15 let.

zbraň

Nemějte obavy, stihnete to!

Můžeme vám slíbit, že se bude jednat o hádanky, které nebude tak snadné vyřešit. Tím pádem budete na váš únik potřebovat čas, který vám poskytneme. Limit, který je daný a který vás rovněž bude nutit pociťovat menší napětí a nervozitu, je 75 minut. Vůbec se však předem neobávejte, že ho nedodržíte nebo ještě hůř, že zůstanete v místnosti uvězněni napořád. Jsme vám k dispozici a v případě beznaděje – rádi pomůžeme.
Čekají na vás 2 hry, které si můžete zvolit díky tomu, jaká z nich vám bude bližší.

  1. Samara– na motiv filmu „Kruh“, který byste měli nejen znát, ale i předem vidět.
  2. Dvojitý agent– kdy se stane jeden z vás agentem, kterého budete muset odhalit a přijít na to, co vlastně schovává.