Pronajmout si party stan lze i pro neobvyklé situace

Pronajmout si party stan lze i pro neobvyklé situace

Retro oslava s diskotékou – ti z vás, co milují retro styl, mohou mu dát prostor i prostřednictvím pronájmu party stanů. Uvnitř lze vytvořit typickou atmosféru osmdesátých let, kde bude převládat stylová hudba, občerstvení na podnosech a talířích z té doby, dobová výzdoba a případně tu umístíte přenosné projekční plátno a budete hudební videoklipy promítat projektorem. Retro party lze zorganizovat i na chalupě, pokud tu máte k dispozici dostatečně velkou zahradu.

stanová konstrukce

Narozeniny se striptérkou – vaše oslavná party může probíhat i s překvapením. Například pozvete na oslavu kouzelníka, který udělá radost zejména dětem, anebo pro dospělého oslavence přizvete na striptérské vystoupení sličnou dívku. Party stany dovedou vytvořit dostatečné soukromí, tak nemusíte mít obavy, že by vás někdo zvenčí pozoroval nebo dokonce natáčel na video.

party stan

Výstava užitného umění – patříte-li k lidem, kteří jsou umělecky nadaní a vytváří dekorativní výrobky vysoké užitné hodnoty, máte možnost prostřednictvím party stanu uspořádat prodejní výstavu na vlastní zahradě nebo na pronajatém prostoru. Stanová konstrukce dokonale poslouží jako bezpečná bariéra proti povětrnostním vlivům, takže nebudete potřebovat k pronájmu žádné vnitřní prostory.

Sběratelská burza – na sběratelských burzách se dá sehnat mnoho zajímavých věcí. Akci podobného druhu lze uspořádat podobně, jako prodejní výstavy. Uvnitř velkého party stanu se mohou objevit staré mince, poštovní známky, odznaky, letecké a železniční modely, různé cedule, gramofonové desky atd.

Party na horách – menší party stan se vám může hodit i pro různé akce na horách, pokud si tam například pronajmete pro sebe celou chalupu. Bude-li před chatou dostatek místa a vhodné prostředí, což na horách bývá, můžete tu využít venkovního prostředí například pro oslavu narozenin a podobných významných životních jubileí.