Opalujte se bezpečně

Opalujte se bezpečně


Opálenou kůži může mít skoro každý, ovšem musíme při opalování dávat pozor. Alternativou je opalování v soláriu, protože zde nejsme závislý na počasí.

Opalujte se bezpečně

Dostatečná ochrana

Nádherně opáleného těla můžeme dosáhnout tak, že se budeme opalovat na sluníčku. To však není jen tak, protože sluneční paprsky můžou ve velké míře spíše uškodit. Navíc Slunce nám nesvítí neustále, takže jsme dost závislý na počasí, protože těžko se budeme opalovat, když venku prší. Nejprve si musíme pořídit vhodnou kosmetiku, která nás ochrání a zároveň dodá pokožce vše potřebné, aby byla skutečně hebká a nic ji nechybělo.

opalování na slunci

U opalovacího krému dbejte zejména na faktor ochrany, přičemž u rybníka stačí nižší, ale v tropické destinaci u moře jej neopalujte. Pamatujte, že při koupání se jeho účinek ztrácí rychleji, a proto musíme mazání v dostatečném intervalu opakovat. Na Slunce nechoďte v poledních hodinách, protože zde má největší sílu. Nezapomeňte se pravidelně otáčet, abychom dosáhli rovnoměrného opálení. Následně je dobré použít krém po opalování, který doplní živiny a kůži hydratuje.

Solária

U tohoto typu opalování vůbec nemusíme řešit počasí, což je o starost méně. Sestaví nám přesný opalovací plán, takže my si jej můžeme přizpůsobit třeba svému zaměstnání a koníčkům, aby nám pasoval. Mezi nejlepší studia patří Solárium BrnoNaomibrno, a to vybavením i personálem. Se vším Vám tu rádi pomůžou a vše vysvětlí, což je důležité, abychom byli spokojení.

opalování na pláži

Sestaví nám tu kompletní opalovací plán přesně podle naší pokožky, aby byla po jeho ukončení opravdu hezká. Otevírací době je tu od pondělí do pátku, takže si určitě najdete vhodné termíny. Mají v nabídce hned několik opalovacích strojů, přičemž většina z nich je horizontálních, přičemž do nich si můžeme pohodlně lehnout. Zaměstnanci Vám podrobně vysvětlí, co a jak, abyste jej uměli ovládat. Studio se nachází ve středu Brna, takže dostupnost je dobrá a je jedno, jakým prostředkem sem přijdeme. S touto volbou studia neuděláte chybu.