Obdélníkový bazén na zahradě je opravdové požehnání

Obdélníkový bazén na zahradě je opravdové požehnání

Obdélníkový bazén BO 6 x 3 x 1,5 Bazény Gluc je dostatečně velký na to, abyste si v něm mohli zaplavat. Jistě, že to nebude takové, jako v plavecké aréně, ale s trochou šikovnosti této délky využijete i pro zlepšené fyzické kondice. Plavání je jeden z nejúčinnějších a nejzdravějších sportů nejen pro posílení svalstva, zvýšení vitální kapacity plic a podporu lymfatického a imunitního systému, ale také proti stresu, depresím a udržení psychické rovnováhy v současném drsném světě.

balonky na hladině

Dnešní svět je plný podvodů, lží, manipulací a falešných či zkreslených tvrzení a udržet si v něm zdravý nadhled, využít svou intuici (vnitřní hlas) a být, jak se říká, nad věcí, není vůbec jednoduché. A máte-li na zahradě bazén, máte k dispozici výrazného pomocníka.

voda v bazénu

Nemusíte chodit do posilovny – víte, že kombinace bazénu, trampolíny a schodiště v domě vám dokáže zastoupit i posilovnu. Jestliže si k tomu koupíte jednoruční nakládací činku, můžete kombinovat cvičení tak, abyste posílili všechny svalové partie. Chůze po schodech se zátěží v batohu, kliky na schodech (hlavou v dolní části pod schodištěm), skoky na trampolíně, plavání, bicepsový zdvih a trapézový zdvih s činkou vám dopomohou k atletické postavě, aniž byste zbytečně utráceli a dýchali vydýchaný vzduch v uzavřené posilovně.

Bazén pro relax – bazény se ale nestaví na zahradách jen kvůli sportování, můžete je využívat i pro odpočinek. Vzít si do vody nafukovací míč, stříkat po sobě pistolí, skákat do vody ze břehu (pouze do zapuštěné nádrže), konzumovat tu svačinu a nápoje, hrát společenské hry (Člověče nezlob se a karty) anebo tu uspořádat rodinnou či firemní oslavu a klábosit s pozvanými hosty dlouho do noci, případně se v bazénu vášnivě milovat – to vše si můžete dovolit tam, kde máte soukromí, klid a pohodu a samozřejmě vhodné počasí a povětrnostní podmínky.