Instalatéři na úrovni

Instalatéři na úrovni

Když jsme u toho kapajícího kohoutku, je to někdy k vzteku. Krásná páková baterie, která při jejím pořizování byla všechno jen ne levná, najednou začne propouštět vodu. Kap, kap, kap. Pořád dokola, bez přestávky, hodiny, dny a někdy i týdny. Sama od sebe se nespraví a vy si na to netroufáte. Ono to už totiž není ten jednoduchý kohoutek, kde stačilo sejmout ružici, která držela jen prostřednictvím jednoho šroubku a pak sloupnout staré těsnění ve tvaru malého kroužku. Když se toto těsnění nahradilo novým, bylo rázem po problému.

Instalace

A proto, že dnes i výměna těsnění ve vodovodní baterii vyžaduje vysokou odbornost, jsou zde instalatéři Praha. Lidi znalí, fortelní a dokonce i komunikativní. Přijdou, podívají se na problém, opraví ho. Jsou vybaveni kvalitním nářadím a mají takový přístup k práci, že na opravovaných předmětech nenechají stopy. Potom vám poradí jak se chovat, aby se porucha znovu neprojevila. Pracovníci firmy Spa aqua servis se však nespecializují na kapající kohoutky. Jsou to instalatéři, kteří jsou schopni opravit a nainstalovat všechno co souvisí s vodovodem v domě či bytě. To znamená, že jsou schopni opravit únik vody z prasklého potrubí. Umí nainstalovat veškeré rozvody a naopak třeba i protlačit ucpané odpady. Za tímto účelem rozšířili okruh svého podnikání i o výkopové práce.

Bazénové zázemí

Jejich doména je ale někde jinde. Umí precizně zapojit jakoukoliv vířivou vanu, nebo i velký bazén. Zajistí jejich bezpečnou instalaci, to znamená, že tyto záležitosti napojí na vodu i na opady a zapojí všechny trysky. Rovněž zapojí a seřídí ohřev vody. U bazénů také nainstalují potřebnou a dostatečnou filtraci vody. Pokud se bazénů týká, tato firma je schopna je po sezóně důkladně zazimovat a připravit na období nečinnosti. Na jaře je pak ochotně odzimuje, zkontroluje funkčnost všech komponentů tak, aby vám bazén sloužil bez problémů po celou letní sezonu.