Dejte si výdaje do pořádku

Dejte si výdaje do pořádku

Také máte šuplík, do kterého naházíte dopisy s obchodním sdělením a víc se tomu nevěnujete? Jednou za rok je uložíte do šanonu k těm ostatním a začínáte s čistým šuplíkem? V bance máte nastavené pravidelné platby a nic víc neděláte? A víte, že to děláte možná špatně?
české bankovky.jpg
Proveďte revizi svých výdajů.
Jakpak byste mohli přijít na to, abyste zjistili, že právě tyto platby už pro Vás nejsou výhodné? Cožpak jste nějaký finančník? Velmi jednoduše. Pozvěte si finančního poradce! Nezávislého finančního poradce. Takového, který Vám nebude vnucovat a vychvalovat produkty společnosti, kterou zastupuje. Jedině tak budete mít šanci na spolehlivou informaci o Vašich výdajích!
audit a finanční poradce.png
Jak ale rozpoznat kvalitní službu finančního poradce?
Spolehlivého finančního poradce poznáte podle toho, jak se postaví k Vašim výdajům.
1.       První, co Vás přesvědčí o správné volbě poradce, bude to, že po předložení Vašich naditých šanonů se finanční poradce rozzáří a možná si začne mnout i ruce štěstím, že se může hrabat v dokumentech, které zná. Začne s chutí oddělovat bezvýznamné od významného a začne vysvětlovat, proč třídí.
2.       Po provětrání Vašich šanonů Vám založí důležité dokumenty, které nesmíte nikdy vyhodit! Zjistíte, že Vaše šanony si ulevily od nacpanosti!
3.       Teprve nyní se finanční poradce podívá na podmínky smluv, které jste kdysi uzavřeli. A začne vysvětlovat, proč tuto životní pojistku změnit a proč toto úrazové pojištění zachovat, i kdyby trakaře padaly.
S výsledkem budete spokojeni.
Po provedené revizi výdajů finančním poradcem zjistíte, kolik Vám ušetřil peněz. Anebo zvýšil o možnost spoření. A co víc? Veškeré změny provede bez Vaší nutnosti být na místě a nové smlouvy podepisovat. Zařídí to za Vás! A hlavně Vám zajistí nejnovější a nejvýhodnější finanční produkty, které na trhu pro klienty existují. Rozhodně nebude prosazovat svou společnost. Protože za žádnou nekope.