S těžbou krypto měn může začít každý

S těžbou krypto měn může začít každý

Přemýšlíte nad tím, jakým způsobem byste si mohli vytvořit pasivní zdroj svých příjmů? Láká vás investice do něčeho, co by vám poté samo vydělávalo peníze? Dost pravděpodobně vás nadchne Bitcoin mining, protože ten perfektně splňuje vaše představy a dokáže vám splnit to, po čem tolik toužíte. Co to ale vůbec mining je a proč byste jej měli zkusit i vy?

mince bitcoin¨

Mining neboli těžení znamená, že budete získávat krypto měny za odměnu toho, že se budete pomocí speciálního hardware zapojovat do ověřování transakcí. Za každou ověřenou transakcí získáte jistý podíl, se kterým budete moci naložit, jakkoliv budete chtít. Nejčastěji si jej však lidé ukládají do svých elektronických peněženek, aby vše bylo v bezpečí. Dále se můžete přemístit na burzu, kde můžete s nabytou krypto měnou obchodovat, anebo ji můžete takzvaně držet a čekat na to, až naroste její hodnota a vy ji s velkým výdělkem prodáte.

hromádka kryptoměn

Co pro těžbu budete potřebovat?

Speciální místnost – najděte si u sebe doma či třeba ve sklepě místnost, kde máte možnost elektrického zapojení. Sem můžete umístit veškeré potřebné vybavení a začít těžit právě zde.

Výpočetní jednotky – nakupte si dostatečně silné počítače, které vám pomohou s těžbou. Čím více jich nyní pořídíte, tak tím vyšší zisky logicky budete mít, protože zvládnete ověřit mnohem více transakcí.

Minery – jedná se o speciální hardware, který vám umožňuje těžit vámi požadovanou měnu. Bez nich by to rozhodně nešlo.

Klimatizace – veškerý takto výkonný hardware je potřeba patřičně odvětrávat, proto neváhejte do místnosti nainstalovat klimatizaci, aby nedocházelo k přehřívání.

Začněte ještě dnes

Pořiďte si všechno toto vybavení a pusťte se do těžby ještě třeba dnes. Jakmile všechno správně zapojíte a spustíte proces miningu, tak vaše veškeré starosti končí. Proces je totiž zcela automatizovaný a vy jej tedy nemusíte vůbec hlídat. Určitě tedy už chápete, proč o tom v předchozích odstavcích mluvíme jako o pasivním příjmu.