Jak ušetřit na plenkách?

Jak ušetřit na plenkách?

Nový život bude brzy na světě a my musíme být připraveni na všechno co náš malý drobeček bude potřebovat. Nejdůležitějším aspektem je množství plenek. Za život našemu malého broučka spotřebujeme enormní množství plenek, takže naše peněženka utrpí velké škody už jen za tuto věcičku. Přemýšleli jste někdy jak ušetřit? Kalhotkové pleny látkové Delamedoplen jsou řešením.

malé mimčo

Plenky jsou nutností již od útlého věku a jsou také potřeba v době stáří. Zabraňují nechtěnému úniku moči a samozřejmě i těch „větších“ věcí. Potřeba měnit pleny jsou několikrát za den, takže látkové pleny jsou skvělé v tom, že stačí tento produkt vyprat a je zase jako nový. Dbejte ale na správnost praní v pračce.

Dále potřebujeme mnoho dalších drobností, ale i větších opatření, aby se nám naše malá ratolest nemohla nijak poranit. Jsou to zvědavá stvoření, co chtějí vyzkoušet téměř vše, jak chutná, ale také si na mnohé věci sáhnout. Nezapomeňte zabezpečit také elektrické zásuvky.

miminko a máma

Zapomeňte ale na nutnou potřebu až příliš velké pečlivosti. Nebojte se neustále, jinak se z toho zblázníte. Všeho s mírou. Pokud se dítko neponaučí, tak to bude zkoušet pořád dokola. Není tím myšleno, aby děti sahala do horkých ploch, ale pokud si to šinou plnou rychlostí, co dokážou vyvinout a zakopnou o svou hračku, kterou nechávala na zemi, tak je to pro ně ponaučení, aby tak rychle neutíkala anebo aby si po sobě uklízela. Věk hraje samozřejmě velkou roli, aby si děti uvědomovali, co dělají.

Tato malá radost Vám ze začátku nedovolí spát, ale buďte trpělivý rodiče, kteří mají vše srovnané. Konec probdělých nocích brzy skončí. Nemějte strach a pokud to bude tak hrozné – jednoduše si zkuste na jeden den v týdnu domluvit hlídání, abyste si s protějškem odpočinuli. Takže rodičové – mějte pevné nervy, nebojte se neustále o své děti a milujte je celým svým srdcem.