Dřevěný nábytek z masivu je zdravý a krásný

Dřevěný nábytek z masivu je zdravý a krásný

Pokud patříte k lidem, kteří mají rádi kvalitu, a jde jim o to, aby svůj domov zařídili nejen praktickým, ale i zdravým a krásným nábytkem, pak nemůžete zvolit jiný nábytek, než ten dřevěný. Tedy přesněji řečeno nábytek z masivu.
polštář na posteli

Pod označením „dřevěný“ nábytek se totiž může skrývat ledasco. Ne vždy je takto označován jen skutečný přírodní materiál, skutečné dřevo, jakým je masivní nábytek, ale také materiály jako je třeba dřevotříska. A všichni moc dobře víme, že mezi skutečným dřevem a dřevotřískou je obrovský rozdíl. Třeba pokud jde o zdravotní nezávadnost. Dřevotříska se totiž vyrábí z dřevěného odpadu, z miniaturních kousků dřeva, které k sobě pojí lepidla. A to bývá ten hlavní problém, neboť z těchto lepidel se vždy v místnosti uvolňují výpary. Někdy méně, někdy více, to poznáte podle toho, v jaké emisní třídě je daný nábytek zařazený. Pokud se však nechcete ve svém vlastním bytě pomalu den co den trávit jedovatými výpary z těchto lepidel, tak nedělejte žádné kompromisy a pořiďte si pravý nábytek z masivu. Jedině ten bude vždy stoprocentně zdravotně nezávadný.
Navíc, takový nábytek je také velice krásný. Jedná se o opravdovou kvalitu a luxus, který každý pozná na první pohled. Zatímco levný dřevotřískový nábytek můžete natřít čímkoli a vytvořit z něj sebevíce zajímavá díla, tak nikdy nebude mít takový punc luxusu a krásy jako skutečný nábytek z masivu.
basa u postele
A toto byste měli mít na mysli jistě i v případě, kdy si vybíráte nábytek do své ložnice. V ložnici tráví člověk poměrně mnoho času, přestože se jedná hlavně o pasivní aktivitu. Nicméně rozhodně není jedno, jaký vzduch dýcháme, zatímco spíme. A to je velký důvod proto pořídit si dřevěnou postel 160×200 cm z masívu, protože to je ta jediná správná volba pro skutečně pohodlný, a především zdravý spánek. Pokud jde o zdraví, tak nedělejte kompromisy!