Americká hypotéka VIP

Americká hypotéka VIP

Odmítla vás banka? Nechtějí vám půjčit peníze? Pak zvolte jinou možnost, jak získat finance, například přes nebankovní společnost!

hotovost

Peníze vám zajistíme s mimořádně nízkým úrokem. Nebankovním hypotéky zajišťujeme s tolerancí registrů a také nízkých příjmů. Získat můžete skvělý úrok a to již od 6,9 % ročně. Ručit budete svou nemovitostí, protože se jedná o hypotéku, takže musíte dát nějakou nemovitost do zástavy, jako u každé jiné běžné hypotéky. Ovšem v ničem jiném se tato neliší, maximálně tak ve výhodách, které poskytuje. Například kromě nízkého úroku budete také splácet nízké splátky. Hypotéku můžete kdykoliv předčasně splatit zdarma. Půjčujeme i na dostatečně dlouhou dobu. Doba splácení až 30 let se jistě zamlouvá každému.

  • Americká hypotéka s úrokem 4 % ročně je náš VIP produkt. Zde je také možná fixace úrokové sazby. Splácet můžete až 30 let, záleží na vašem věku.
  • V tomto případě byste však měli mít v pořádku bankovní registry, abyste mohli získat neuvěřitelně nízký úrok 4 % ročně https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/.

Nevadí ani exekuce

Trápíte se s exekucemi a nevíte, jak dál? V tom případě můžete využít právě tuto hypotéku a dostat se z krizových situací. Tolerujeme také drobné záznamy v registrech. Nevadí ani dluhy na sociálním a zdravotním pojištění. Vyřešíme za vás i veškeré dluhy. Pokud máte nezaplacené dluhy v nebankovním registru SOLUS, nechejte to na nás, my si s tím poradíme. Zdarma vše zajistíme a vyřešíme.

bankovky

  • Pokud nemáte registr v pořádku, můžete požádat někoho blízkého, aby byl na nějakou dobu vašim spoluúčastníkem hypotéky. Díky tomu můžete získat opravdu velmi výhodný úrok a to již 4 % ročně. Může to být kdokoliv z rodiny, manželka, manžel, sestra, dcera, syn, babička. Může to však být i spolupracovník nebo kamarád. Velká výhoda! Záleží jenom na vás! Tento člověk, pokud bude mít registry v pořádku, pro vás může získat velice nízkou úrokovou sazbu.