Kvalitní a rychlá úprava vody

Kvalitní a rychlá úprava vody

Všichni majitelé zahradních koupacích zařízení dobře vědí, že jejich prvotním úkolem je údržba průzračně čisté vody a že tento úkol není zrovna jednoduchý. Ovšem multifunkční tablety do bazénu Vám tento úkol nejen usnadní, ale také Vám pravidelnou údržbu vody urychlí, a ještě k tomu Vám pošetří peněženku. Představte si, co všechno potřebujete k udržení kvality vody ve Vašem koupání – kvalitní chlorový přípravek, přípravek pro úpravu PH vody, pokud máte tvrdou vodu, je důležitý i změkčovač vody a samozřejmě algicid pro každý případ, abyste se vyhnuli problémům s řasami. A to jsou jen ty základní přípravky, které jsou nutné k prvotní pravidelné úpravě vody. Multifunkční tablety 5 v 1 Vám je nahradí všechny.

nohy ve vodě

Tablety 5 v 1 dodávají do vody dostatek aktivního chloru, srovnávají PH vody, fungují jako změkčovač, vločkují nečistoty a projasňují vodu a také částečně fungují jako algicid. Takže už nepotřebujete několik různých přípravků, ale postačí Vám pouze jeden. Nemusíte už přemýšlet nad dávkováním několika různých druhů, ale stačí Vám vědět, jak použít pouze jeden. Tím ušetříte spoustu času, který můžete strávit koupáním se svou rodinou. A navíc ještě ušetříte peníze, protože místo několika přípravků Vám stačí si pořídit pouze jeden.

žena v bazénu

Nezapomínejte ovšem, že k údržbě bazénové vody nestačí pouze přípravky bazénové chemie. Je důležité být zásoben hlavně testery, které využijete k pravidelné kontrole vody a to alespoň jednou za týden. Dále je dobré se vybavit pomocníky, které najdete mezi bazénovým příslušenstvím, jako je například dávkovač tablet či plovák, krycí plachta, vysavač, síťka a další potřeby, které se Vám budou jistě hodit při údržbě Vašeho koupání, abyste si mohli užívat vodních radovánek po celou sezónu. Proto využijte této skvělé nabídky a usnadněte si péči o Vaše koupání. Bazén si pořizujete pro zábavu a ne kvůli starostem.