Jedinečné dárky pro kluky

Jedinečné dárky pro kluky

Zatímco dárky pro vrstevníky vám problém nedělají, u dárku pro děti se možná trošku zaseknete. Dívce obvykle postačí pěkná panenka, ale co dát klukovi, aby to už neměl, nebo mu to nebylo k ničemu?

Autíčka

Že jsou autíčka jen pro malé kluky? Ale kdeže! Divili byste se, kolik náctiletých je nadšeně sbírá. Možná se jen vyhněte plastovým dětským autíčkům bez tvaru, a zvolte něco lepšího, jako třeba realistické modele aut. Jedná se o věrné a zmenšené kopie slavných automobilů, a to jak těch novodobých, o kterých sní i velcí kluci, tak třeba veteránů, hasičských aut, policejních, a mnoha dalších.

bílé autíčko

Lego

Další skvělou volbou pro všechny věkové kategorie je rozhodně lego. To pak můžete volit dle složitosti, ale také dle náročnosti, a věkové kategorie. Seženete lego s motivy oblíbených filmů, kreativní stavebnice, či dokonce stavebnice na styl populární videohry Minecraft. V případě lega se však ujistěte, že to konkrétní balení ještě oslavenec nevlastní.

Sliz

Slizy milují jak chlapci, tak i dívky. Zatímco dívky ocení sady na výrobu slizu v roztomilých pastelových barvách se třpytkami, chlapce potěšíte spíš něčím klučičím. Sliz ukrývající gumového pavouka, sliz který leze z oka kostlivce, či třeba záchodek se slizem.

Zbraně

Také jste si jako malí kupovali na pouti kuličkovky? Teď ale frčí trošku jiné pistole. Oblíbenou značkou dětských zbraní na hraní je Nerf, a seženete pod ní nejrůznější druhy zbraní a nábojů, se kterými se zabaví každý chlapec (případně i dívky).

chlapec se zbraní

Akční figurky

Většina chlapců miluje superhrdiny, a tak jistě nic nezkazíte, pořídíte-li populární akční figurku, nejlépe jeho oblíbeného superhrdiny. Je to snad BatMan, Spiderman, nebo by se raději dal na stranu zla s Jokerem?

Fingerboard

Že nejezdí na skateboardu? Nevadí. Fingerboardy jsou populární pro všechny chlapce, ať už sportují, nebo nikoliv. Jedná se o maličký skateboard, který se ovládá rukama. Cennější jsou pak ty dřevěné, nejlépe s potiskem či merchem oblíbeného youtubera.